ספסל עץ דגם מורן

גושן, מוצרי עץ ספסל עץ דגם מורן ספסל מורן הוא ספסל דמוי אלעד, רק קטן יותר
הספסל יפייפה, מאוד נוח ואסתטי, הברגים נסתרים, זווית המשענת מותאמת לגב, איכות הספסל היא ללא תחרות, נוחות גבוהה לצד מראה של ספסל יפייפה.
את משענת הגב ואת גודלו ניתן לכוון על פי צרכי הלקוח

  • ספסל מורן, צבוע, משומן
ספסל עץ דגם מורן

תגובות לקוחות על ספסלי גושן.

  • "רצינו ספסל לגינה בחצר, משהו טוב, שיהיה גם יפה וגם איכותי - אבל יותר מזה רצינו משהו שישמר שנים. עברתי על כמה אתרים, דיברתי עם כמה בעלי מקצוע, ראיתי דוגמאות, תמיד שווה לבדוק, אבל כדאי אולי שאחסוך לכם את זמנכם היקר, אם אתם מחפשים משהו איכותי מאוד, זה המקום. אפשר פשוט להציץ בתמונות המדהימות ולראות את הספסלים היפייפים שיש לגושן, זה קנה אותי והנוחות שלו פשוט נהדרת, הם עושים את זה בעבודת יד מושקעת!, לא מדובר על איזה מוצר קנוי והשרות שלהם פשוט עשר, מבחינתי זה בדיוק מה שחיפשתי, תודה."
    דנה, דרוג: 5 דרוג 5 דרוג 5 דרוג 5 דרוג 5 דרוג 5

  • "אני מאוד ממליצה, הספסל שרכשנו מגושן משמש נקודת מפגש של כל הצוות שלנו כמעט כל יום, מאוד כיף ומאוד נוח, חוץ מזה שהוא פשוט יפה, אני עוד אחזור בקרוב לספסל נוסף."
    רונית, דרוג: 5 דרוג 5 דרוג 5 דרוג 5 דרוג 5 דרוג 5

  • "שלום, רציתי להודות לרחל על הספסלים שלקחנו מהם, הם היו מוכנים בתוך פרק זמן קצר, בדיוק איך שרצינו, רהיט יפייפה, יש לי נסיון בתחום העץ ואני חייב להודות העבודה שהם עשו לא פחות ממדהימה , לטעמי הם מספר אחד בארץ בכל הקשור לאיכות ושרות, גם המחיר שווה לכל נפש, צריך להסתכל קדימה, ספסל זה לשנים, לא לחודשים, שוב תודה רבה רבה!"
    הדר, דרוג: 5 דרוג 5 דרוג 5 דרוג 5 דרוג 5 דרוג 5

הוסף חוות דעת על ספסלי גושן