ספסל דגם עוז ללא משענת

גושן, מוצרי עץ ספסל דגם עוז ללא משענת ספסל דגם עוז ללא משענת הוא ספסל מאוד נפוץ בפינות ישיבה, בבית בחוץ, במלתחות ומקלחות ובכל מקום שיש אנשים שרוצים לשבת, המראה הקלאסי שלו מעודד ישיבה, ומספק נוחות גבוהה ביותר.
איכות הספסל מתבטאת גם בהתקנה בעזרת ברגים מוסתרים. עבודת יד מושקעת מתבצעת בייצור כל ספסל ניתן להזמין את הספסל במספר גדלים שונים, על פי דרישת הלקוח, כמו כן ניתן להשכיר ספסלי עוז אצלנו לחתונות, ארועים, מפגשים וכל ארוע מבורך אחר.

 • ספסל עוז
 • ספסל עוז
ספסל עץ דגם עוז ללא משענת

תגובות לקוחות על ספסלי גושן.

 • "רצינו ספסל לגינה בחצר, משהו טוב, שיהיה גם יפה וגם איכותי - אבל יותר מזה רצינו משהו שישמר שנים. עברתי על כמה אתרים, דיברתי עם כמה בעלי מקצוע, ראיתי דוגמאות, תמיד שווה לבדוק, אבל כדאי אולי שאחסוך לכם את זמנכם היקר, אם אתם מחפשים משהו איכותי מאוד, זה המקום. אפשר פשוט להציץ בתמונות המדהימות ולראות את הספסלים היפייפים שיש לגושן, זה קנה אותי והנוחות שלו פשוט נהדרת, הם עושים את זה בעבודת יד מושקעת!, לא מדובר על איזה מוצר קנוי והשרות שלהם פשוט עשר, מבחינתי זה בדיוק מה שחיפשתי, תודה."
  דנה, דרוג: 5 דרוג 5 דרוג 5 דרוג 5 דרוג 5 דרוג 5

 • "אני מאוד ממליצה, הספסל שרכשנו מגושן משמש נקודת מפגש של כל הצוות שלנו כמעט כל יום, מאוד כיף ומאוד נוח, חוץ מזה שהוא פשוט יפה, אני עוד אחזור בקרוב לספסל נוסף."
  רונית, דרוג: 5 דרוג 5 דרוג 5 דרוג 5 דרוג 5 דרוג 5

 • "שלום, רציתי להודות לרחל על הספסלים שלקחנו מהם, הם היו מוכנים בתוך פרק זמן קצר, בדיוק איך שרצינו, רהיט יפייפה, יש לי נסיון בתחום העץ ואני חייב להודות העבודה שהם עשו לא פחות ממדהימה , לטעמי הם מספר אחד בארץ בכל הקשור לאיכות ושרות, גם המחיר שווה לכל נפש, צריך להסתכל קדימה, ספסל זה לשנים, לא לחודשים, שוב תודה רבה רבה!"
  הדר, דרוג: 5 דרוג 5 דרוג 5 דרוג 5 דרוג 5 דרוג 5

הוסף חוות דעת על ספסלי גושן