שולחן פיקניק דגם אלה

גושן, מוצרי עץ שולחן פיקניק דגם אלה שולחן פיקניק אלה קטן, מבית גושן הוא שולחן יפייפיה, גודלו הוא: 45X90 או 45X120

השולחן עשוי מעץ אורן מעובד אשר עבר תהליך אימפרגנציה, שהינו תהליך של חיטוי בלחץ לשמירתו מפגעי מזג האוויר וממזיקים. כל שולחן המיוצר בגושן עובר טיפול מיוחד המקנה לו בסופו של התהליך את הצורה, המבנה הנוחות ותג האיכות שלנו.

התקנה נקיה מברגים - השולחן בנוי בהתקנה סמויה, כלומר: הברגים אינם נראים לעין, אין חורים ושקעים בפלטה, דבר המונע לכלוך ומוסיף אסתטיקה למוצר!

השולחן המותאם במיוחד לילדים בגובה, באורך וברוחב ומספק פתרון מעולה לפעילויות שונות של הילדים כגון משחקים וציור, ויוצר פינה פרטית בה הילדים יכולים לאכול בשולחן משלהם ולצפות באבא ואמא ובחברים שיושבים בשולחן הגדול.

 • שולחן פיקניק, אלה
 • שולחן פיקניק, אלה
 • שולחן פיקניק, אלה
 • שולחן פיקניק, אלה
שולחן פיקניק, דגם אלה

תגובות לקוחות על שולחנות הפיקניק.

 • "לחברת גושן, ביקרתי במסעדת בריאות ברמת גן, ישבתי לאכול ונהניתי משולחנות הפיקניק שהיו שם, הם בנויים בצורה נקיה ויפה. החלטתי מיד לברר פרטים והזמנתי שולחן פיקניק זהה לעסק שלי, המון תודה!"
  רונן, דרוג: 5 דרוג 5 דרוג 5 דרוג 5 דרוג 5 דרוג 5

 • "רחל מחברת גושן שלום, השרות שקיבלתי בהזמנת שני שולחנות הפיקניק היה יוצא מגדר הרגיל, החל מההדרכה הטלפונית והליווי המלא בקנית השולחנות, כולל המשלוח, לי בתור לקוח חשוב לדעת ממי אני קונה את המוצר ואני יודע שמתי שאני אצטרך אותכם, אתם תהיו שם. תודה רבה על הכל."
  אלעד, דרוג: 5 דרוג 5 דרוג 5 דרוג 5 דרוג 5 דרוג 5

 • "שלום לחברת גושן, רציתי להגיד שאתם עשר, באמת, למרות שהיינו צריכים שולחן בדקה התשעים, אתם עשיתם מעל ומעבר ובפרק זמן מאוד קצר דאגתם לספק לנו שולחן פיקניק יפייפיה, כולנו משתמשים בו כל יום, הוא נח, מדהים והפך להיות המרכז של הישיבות בחצר. כל הכבוד."
  מיכל, דרוג: 5 דרוג 5 דרוג 5 דרוג 5 דרוג 5 דרוג 5

 • "רציתי רק לומר לרחל מחברת גושן, המקצועיות של הצוות שלכם ראויה לתשבוחות, מעבר לעזרה שקיבלנו, ההכוונה המדויקת, לסוג שולחן הפיקניק הדרוש, ההובלה, רציתי לציין דווקא את איכות המוצר, ומאחר ואני טיפוס שבודק בציציות כל מוצר שאני קונה, לא נותר לי להגיד רק דברים טובים, השולחן הוא חזק, יפה, בנוי נכון, עם תומכים במקומות הנכונים, לא מצאתי שום דבר דומה בשוק, לא מבחינת איכות המוצר ולא מבחינת איכות השרות, שגם היא חשובה. אנחנו עוד נשתמש בשרותכם בעתיד הקרוב, שמחתי להכיר."
  יהושוע, דרוג: 5 דרוג 5 דרוג 5 דרוג 5 דרוג 5 דרוג 5

 • "לגושן מוצרי עץ, במקרה בשיטוטי באינטרנט אחרי שולחן פיקניק נתקלתי באתר שלכם, אני חייב לציין שזה היה דבר מבורך, דיברתי עם רחל בטלפון, הסברתי לה את הדרישות שלי ועל פי זה היא התאימה לי את שולחן הפיקניק היפה שיושב בחצרנו, השולחן הגיע תוך מספר ימים והאיכות שלו הרבה יותר מרשימה מהתמונות. אז רציתי להגיד תודה, על השרות ועל המוצר."
  יואב, דרוג: 5 דרוג 5 דרוג 5 דרוג 5 דרוג 5 דרוג 5

 • "שלום לרחל מצוות גושן, זהו מכתב תודה על היחס, השרות והמוצר, במפעל שלנו היינו חייבים שולחן פיקניק, ושולחן הפיקניק עם הפרגולה שרכשנו דרככם, משמש את העובדים יום יום בארוחות הצהריים וצילו מגן עליהם מהשמש, אנחנו מאוד מאוד מרוצים וממליצים לכל מי שרוצה להשתמש בשרותכם."
  יוסי, דרוג: 5 דרוג 5 דרוג 5 דרוג 5 דרוג 5 דרוג 5

 • "לא כל יום אני אומרת תודה לחברה על שרותים שקיבלתי, אבל במקרה של גושן, אני חייבת לציין שהלוואי והרבה חברות היו לומדות את הסטנדרט שיש שם גם מבחינת שרות וגם מבחינת איכות המוצר, קיבלנו שולחנות פיקניק באמת בכמה דרגות מעל המתחרים, רמה מאוד גבוהה, ותודעת שרות מצוינת, אין לי מילים, ממליצה לכל מי שרוצה בלב שלם."
  מירה, דרוג: 5 דרוג 5 דרוג 5 דרוג 5 דרוג 5 דרוג 5

הוסף המלצה על שולחנות הפיקניק של גושן